עשה ואל תעשה ברכישת הליכון יד 2

רכישת פריטים מיד 2 מאז ומעולם הייתה פופולרית, אך בשנים האחרונות, עם כניסת הפורטלים והרשתות החברתיות מגמה זו הולכת ונעשית יותר ויותר מקובלת. כיום ניתן לרכוש כמעט כל שנרצה יד שנייה, וביניהם גם הליכונים של מותגים גדולים. אנשים רבים רוכשים הליכון, מן רגע שכזה שהם רוצים להיכנס לכושר, אך פעמים מסוימות ההליכון נותר בפינה ליופי או נהפך לקולב של בגדים, ואז הם מציעים אותו למכירה.

המחירים האטרקטיביים של הליכונים יד 2 בהחלט מפתים, ברוב המקרים הם נמכרים בחצי מחיר ואפילו פחות מזה, אך כאמור יש סיכון מסוים ברכישת הליכון יד 2 משום שאיננו יודעים מה באמת מצבו המכאני של ההליכון. אז מה אפשר לעשות וכיצד נוכל להימנע מרכישת חתול בשק? הכל במאמר הבא.

לרכוש הליכון ממותג מוכר

רכישת הליכון של מותג מוכר הוא בהחלט החלטה נכונה מכמה סיבות; ראשית תהיו בטוחים שרכשתם הליכון טוב ושנית במקרה של תקלה תוכלו להזמין טכנאי הליכונים שוודאי מכיר את סוג ההליכון. דבר נוסף, חלקי החילוף של הליכונים של מותגים מוכרים ופופולריים בארץ זמינים יותר, מה שיאפשר לכם למצוא בקלות חלקים מקוריים.

לקבל תעודת אחריות

רוב היצרניות בשוק של הליכונים ומכשירי ספורט מעניקים אחריות של לפחות שלוש שנים. כדאי לבקש את האחריות וגם קבלה המעידה על זמן רכישת ההליכון. זכרו כי פרמטר זה יאפשר לכם לדעת בדיוק כמה זמן ההליכון נמצא אצל אותו האדם, הרי אנו יודעים שאנשים רבים מספרים כי ההליכון ברשותם זמן קצר ובפועל ההליכון נמצא אצלם זמן רב.

לשאול לאיזה שימוש ההליכון היה?

חשוב לבדוק לאיזה שימוש ההליכון היה, האם הוא היה בעבר בחדר כושר שיכול להיות של בניין מגורים או חדרי כושר בוטיק. מובן שהעדיפות היא לרכוש הליכון יד 2 שהיה אצל אדם פרטי שאינו זקוק יותר להליכון או שהוא מעוניין לשדרג להליכון מדגם מתקדם יותר.

תאמו ציפיות עם המוכר

חשוב לקחת בחשבון שמדובר בהליכון שהיה בשימוש, וייתכן כי יש בו מעט נזקים קוסמטיים, ייתכן ועבר כמה תיקונים והחלפות חלקים. כדאי לשאול מראש האם ההליכון היה בתיקון והאם הוחלפו בו חלקים. דבר נוסף, יש לוודא שכל החלקים אכן מקוריים, שהרצועה אינה רופפת או "גלית", שאין רעשים בעת ההליכה, שאין ריח של גומי שרוף, שאין חשמל סטטי, שהמכשיר יציב ולא מתנדנד ובכלל לבדוק היטב את מצבו.

עשה ואל תעשה ברכישת הליכון יד 2
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן