שירות להליכון

כשאנו רוכשים הליכונים, אנו מעוניינים ליהנות מהם לאורך שנים – ולא משנה באיזה סוג הליכון מדובר או מהי המטרה בגינה רכשנו אותו. בכדי להשיג את המטרה המבוקשת וליהנות ממנו לאורך זמן, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על תחזוקתו השוטפת של ההליכון ובמקרה של הופעת תקלה, מכל סוג ובכל רמת חומרה, לבצע פנייה לחברה מקצועית המציעה שירות להליכון.

שירות להליכון: כיצד לתחזק הליכון?

כיצד לתחזק הליכון?

בכדי למנוע מצבים של תקלות חוזרות ונשנות בהליכונים, ישנן פעולות שכל אחד יכול לבצע באופן עצמאי, על מנת לתחזק ולשמור על ההליכון שלו:

  • שימון חגורת ההליכון  – השימון יתבצע באמצעות שימוש בספרי סיליקון ייעודי. הקפדה על שימון החגורה אחת לשבועיים, תמנע מצבים של בלאי ושחיקה בחגורה ואת הצורך בהחלפת הרצועה להליכון, רצועה שלא מטופלת כראוי עלולה לפגוע בפעולת ההליכון.
  • ניקוי ההליכון – הקפדה על ניקוי ההליכון וניקוי החגורות בפרט, מהווה גם היא פעולה אשר בכוחה למנוע  או לעקב תקלות הנובעות כתוצאה מבלאי ושחיקה.
  • בדיקת ההליכון – לפני כל שימוש בהליכון, מומלץ לבדוק את רמת תקינותו ולשלול מצבים של ברגים רופפים או משוחררים.

כמובן, שלצד תקלות אותן ניתן למנוע, ישנן גם כאלו שבלתי ניתנות למניעה או שלא מתאפשר להתגבר עליהן באופן עצמאי. במקרים כאלו, חשוב ליצור קשר בהקדם עם חברה אשר מתמחה בנושא של מתן שירות להליכון ומחזיקה ברשותה את הידע המקצועי כמו גם, חלקי החילוף והציוד הנדרש, על מנת לתקן את התקלה בצורה מקצועית ואיכותית.

למי מיועד שירות להליכון?

שירות תיקונים ותחזוקה של הליכונים מיועד הן עבור אנשים פרטיים המחזיקים בבית בהליכון, הן עבור חדרי כושר ומכוני ספורט, הן עבור בתי מלון ומרכזי נופש אשר הליכונים מהווים חלק ממתקני האירוח אותם הן מציעים, הן עבור חברות, מוסדות, משרדים ועבור כל גוף אחר אשר עושה שימוש במתקני כושר וכחלק מכך, גם בהליכונים.

חברות מקצועיות ומנוסות אשר מתמחות במתן שירות להליכונים, יתאימו את השירות לכל סוגי ההליכונים: ביתיים או מקצועיים, בגדלים שונים או מבית חברות שונות.

חברת “טרמדיל” מציעה שירות להליכון, המיועד הן עבור לקוחות פרטיים, הן עבור מכוני כושר והן עבור חברות וגופים אחרים אשר עושים שימוש בהליכונים. צוות הטכנאים של החברה, מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, המתמחים בתחום של תיקון ותחזוקת הליכונים מכל הסוגים. החברה שמה דגש על שירות ועל זמינות ועושה את כל המאמצים בכדי להגיע אל לקוחותיה בזמן הקצר ביותר ממועד ההזמנה. לקבלת פרטים נוספים והזמנת שירותי החברה, מוזמנים ליצור קשר.

תיקון הליכון VO2, תיקון הלכוני YORK

שירות להליכון
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן