תקלות בהליכון: מהן סוגי הבעיות הנפוצות? ואיך מטפלים בהן?

כשאנו רוכשים הליכונים, אנו מעוניינים ליהנות מהם לאורך שנים – ולא משנה באיזה סוג הליכון מדובר או מהי המטרה בגינה רכשנו אותו. בכדי להשיג את המטרה המבוקשת וליהנות ממנו לאורך זמן, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על תחזוקתו השוטפת של ההליכון ובמקרה של הופעת תקלה, מכל סוג ובכל רמת חומרה, לבצע פנייה לחברה מקצועית המציעה שירות במקרה שיש לכם הליכון תקלות עלולות לצוץ מידי פעם.

שירות להליכון: כיצד לתחזק הליכון?

כיצד לתחזק הליכון?

בכדי למנוע מצבים של תקלות חוזרות ונשנות בהליכונים וכדי שלא תדרשו לשירותי תיקון הליכונים, ישנן פעולות שכל אחד יכול לבצע באופן עצמאי, על מנת לתחזק ולשמור על ההליכון שלו:

  • שימון חגורת ההליכון  – השימון יתבצע באמצעות שימוש בספרי סיליקון ייעודי. הקפדה על שימון החגורה אחת לשבועיים תמנע מצבים של בלאי ושחיקה בחגורה ואת הצורך בפעולה של החלפת רצועה להליכון. רצועה שלא מטופלת כראוי עלולה לפגוע בפעולת ההליכון.
  • ניקוי ההליכון – הקפדה על ניקוי ההליכון וניקוי החגורות בפרט, מהווה גם היא פעולה אשר בכוחה למנוע  או לעקב תקלות הנובעות כתוצאה מבלאי ושחיקה.
  • בדיקת ההליכון – לפני כל שימוש בהליכון, מומלץ לבדוק את רמת תקינותו ולשלול מצבים של ברגים רופפים או משוחררים.

כמובן, שלצד תקלות אותן ניתן למנוע, ישנן גם כאלו שבלתי ניתנות למניעה או שלא מתאפשר להתגבר עליהן באופן עצמאי. במקרים כאלו, חשוב ליצור קשר בהקדם עם חברה אשר מתמחה בנושא של מתן שירות להליכון ומחזיקה ברשותה את הידע המקצועי כמו גם, חלקי החילוף והציוד הנדרש, על מנת לתקן את התקלה בצורה מקצועית ואיכותית.

תקלות בהליכון – מתי כדאי להזמין שירות מקצועי?

אם יש לכם בבית הליכון תקלות רבות עלולות לפגוע בו עם הזמן, במיוחד אם לא תדאגו לבצע פעולות תחזוקה נדרשות על פי הוראות היצרן. ככה זה כשמדובר במכשיר שמשלב בתוכו כל כך הרבה אלמנטים מכאניים וחשמליים גם יחד. תקלות בהליכון, כמו תקלה e1 בהליכון או תקלה e2 בהליכון, יכולות להופיע לאחר שימוש ממושך ואינטנסיבי בו, אך גם במקרים שבהם ההליכון אינו עבד לפרקי זמן ארוכים.

התקלות הנפוצות בהליכונים, שדורשות הזמנת שירות מקצועי הינן:

  • כשהמכשיר לא נדלק – הליכון יכול שלא להידלק בשל בעיה בחיבורים החשמליים, בעיה במערכת הבטיחות או בעיה אחרת שמחייבת בדיקה מעמיקה.
  • בעיית מהירות – למשל, כאשר אתם חשים שהמהירות שנקבעה היא לא זו הנכונה או שההליכון משנה את המהירות תוך כדי פעילות מבלי שלחצתם על דבר.
  • בעיית רעש – מה שעשוי לנבוע עקב בעיה במנוע או ברצועה. לעיתים ניתן לפתור את הבעיה בקלות על ידי שימון הרצועה
  • בעיות תצוגה ובקרה – הליכונים שכוללים מערכות תצוגה ובקרה (מוניטורים לדפיקות לב וכו') עשויים לסבול מתקלות שונות של אי דיוקים או בעיות בתצוגה, מסכים שאינם עובדים ועוד.

הליכון תקלות – מה ממש לא כדאי לעשות?

בוודאי תיתקלו ברחבי האינטרנט בסרטונים כאלו ואחרים בנושא תקלות בהליכון ושבהם מסבירים כיצד ניתן לטפל באופן עצמאי בהליכון כאשר מופיעות בו תקלות שונות. יש לנו דבר אחד להגיד לכם בנושא זה – כאשר מופיעות תקלות רציניות בהליכון שלכם, ממש לא כדאי לכם לנסות ולתקן לבד! אם תנסו להתעסק עם המערכת החשמלית של ההליכון, אתם מסכנים את עצמכם בהתחשמלות במהלך התיקון או לאחר מכן, בעת ביצוע הפעילות על גביו. מעבר לכך, החלפת רכיבים מכאניים של המכשיר באופן עצמאי עשויה לגרום לאי התאמות שונות והרס מהיר שלו שלא לצורך. יש תקלה? אנחנו תמיד בסביבה, צרו עימנו קשר ונבחן את הבעיה.

אכן המלצנו לכם שלא לבצע פעולות תיקון רציניות בהליכון שלכם באופן עצמאי, אך אין הדבר אומר כי לא תוכלו לפתור את התקלות היותר פשוטות לבד. כיצד? ברכישת ההליכון שלכם קיבלתם עבורו גם חוברת תפעול (User Manual) ובה מפורטים כל פעולות התחזוקה הנדרשות וגם הסברים לפתרון בעיות בסיסיות נפוצות שניתן לטפל בהן לבד. תוכלו למצוא את החוברת גם באתר של החברה המייצרת של ההליכון שלכם. לא מצאתם את החוברת? תמיד תוכלו להתקשר אלינו ולקבל שירות להליכון שלכם גם במסגרת טלפונית.

נשמח לסייע לכם עם הוראות התחזוקה והגישה לפתרון בעיות שונות באופן עצמי, הכל "לפי הספר". תוכלו למתוח רצועות, לטפל באופן ראשוני ברעשים ורעידות וגם לשמור על אורך חיי הרצועה באמצעות  שימון בשמן סיליקון. כמובן שתמיד נוכל להגיע גם עד אליכם אם תרצו בכך, להראות לכם כיצד לעשות זאת בפעם הראשונה ולספק לכם את הכלים והמוצרים הנדרשים (ספריי לשימון, למשל).

שירות להליכון – רגע לפני שאנחנו באים

שירות תיקונים ותחזוקה של הליכונים מיועד הן עבור אנשים פרטיים המחזיקים בבית בהליכון, הן עבור חדרי כושר ומכוני ספורט, הן עבור בתי מלון ומרכזי נופש אשר הליכונים מהווים חלק ממתקני האירוח אותם הן מציעים, הן עבור חברות, מוסדות, משרדים ועבור כל גוף אחר אשר עושה שימוש במתקני כושר וכחלק מכך, גם בהליכונים. חברות מקצועיות ומנוסות אשר מתמחות במתן שירות להליכונים, יתאימו את השירות לכל סוגי ההליכונים: ביתיים או מקצועיים, בגדלים שונים או מבית חברות שונות

חברת “טרמדיל” מציעה שירות להליכון בעזרת טכנאי הליכונים מומלץ, המיועד הן עבור לקוחות פרטיים, הן עבור מכוני כושר והן עבור חברות וגופים אחרים אשר עושים שימוש בהליכונים. טכנאי הליכונים של החברה, הוא איש מקצוע מנוסה ומיומן, המתמחה בתחום של תיקון ותחזוקת הליכונים מכל הסוגים. החברה שמה דגש על שירות ועל זמינות ועושה את כל המאמצים בכדי להגיע אל לקוחותיה בזמן הקצר ביותר ממועד ההזמנה. לקבלת פרטים נוספים והזמנת שירותי החברה, מוזמנים ליצור קשר.

טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק רב, מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

You are currently viewing תקלות בהליכון: מהן סוגי הבעיות הנפוצות? ואיך מטפלים בהן?