מתי נדע שצריך להזמין טכנאי לתיקון הליכונים?

טכנאי לתיקון הליכונים

 

 

 

 

 

 

הוא נהדר לשמירה על כושר, הוא מאפשר לנו לבצע פעילות ספורטיבית בכל עונות השנה, והוא גם חלק משגרת יומם של אנשים רבים. הליכון כושר הוא בהחלט אחת הרכישות הנפוצות והנכונות בבתים רבים בארץ ובעולם, אך בדיוק כמו כל מכשיר חשמלי אחר, ייתכן כי בחלוף השנים ההליכון יפתח בלאי ואז יהיה עלינו להזמין טכנאי המתמחה בתיקון הליכון.

כמו כן, חשוב שנדע כיצד לתחזק נכון את ההליכון בכדי לשמור עליו לאורך זמן.

רגע לפני הזמנת טכנאי, ריכזתי למענכם את כל התקלות הנפוצות, כדי שתדעו במה מדובר. כלל תקלות אלה דורשות הגעה של טכנאי הליכונים, על מנת שיוכל לטפל במקצועיות בהליכון.

שנתחיל?

רעשים מוזרים בהליכון – זוהי תקלה די נפוצה שיכולה לקרות בכל סוגי ההליכונים. ייתכן שהרעשים יגרמו כתוצאה מחוסר שימון הרצועה, ולכן הרצועה תשמיע קולות של חריקה. מלבד זאת, ייתכן כי הרעשים יגרמו כתוצאה מאי יציבות ההליכון, כתוצאה מרגליות שאינן מכוונות, מיסבים במנוע שאינם תקינים, ברגים לא מחוזקים בבסיס ועוד. חשוב להבין שגם הליכה לא נכונה על המכשיר יכולה לגרום לרעשים, משום שפעמים רבות ספורטאים לא מרימים את הרגליים בעת ההליכה על המכשיר ועושים נזק לנעל ולמסוע.

חוסר יציבות בהליכה/ריצה – חוסר יציבות יכול להיגרם כתוצאה מרצועה שאינה מתוחה, ממכשיר שאינו מיוצב ומפולס על הרצפה וגם מתקלה אלקטרונית שגורמת לכרטיס לעבוד בצורה לא רציפה.

תחושת רעידות ברגליים בעת השימוש בהליכון – תחושה זו נגרמת לרוב כתוצאה מרצועה שאינה מחוזקת מספיק, מחוסר שימון של הרצועה, מלכלוך בחיישן או מכיוון שהפחמים שחוקים.

ריח מוזר של גומי פלסטיק – עומס יתר על ההליכון כגון משקל עודף של אדם שאינו מתאים למכשיר יכול לגרום למנוע להתחמם, וכתוצאה מכך הרצועה מתחככת בצד וגורמת לרעשים וריח של גומי שרוף. מלבד זאת, ייתכן כי מדובר על חוט חשמל רופף או שקע רופף.

חשמל סטטי מידיות הדופק או מהבסיס – חשמל סטטי נגרם ברוב המקרים מחוסר שימון של רצועת המסוע, שאז מתחיל חיכוך בין החומרים ונוצר חשמל סטטי. מלבד זאת, ייתכן כי רצועת המסוע לא איכותית ולא עשויה מחומר אנטי-סטטי ולכן קיים חשמל סטטי. טכנאי הליכונים יוכל להחליף את רצועת המסוע לאיכותית יותר וכך לפתור את הבעיה.

חלקיקים שנופלים מאחורי הרצועה – כאשר הרצועה מתחילה להתפורר או לקבל גלים, היא מתחילה לזוז מצד לצד בצורה חריגה ואז חלקיקים נופלים על הרצפה. במקרה זה יש צורך להחליף את הרצועה.

לסיום, אלה התקלות הנפוצות ביותר בהן אני מטפל בשגרת יומי. אני תמיד אוהב לומר ללקוחותיי "כל מכשיר אוהב את החלק המקורי שלו", ולכן אני ממליץ לשים רק רצועות מקוריות של המכשיר ולא תחליפים זולים שאינם מקוריים.

נתקלתם בבעיה בהליכון? מעוניינים בשירות מקצועי להליכון? אני כאן לרשותכם. 

לייעוץ והזמנת תיקון חייגו אלי עכשיו >>>

מתי נדע שצריך להזמין טכנאי לתיקון הליכונים?
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן