תקלה E1 בהליכון: מה המשמעות, ואיך מטפלים?

הליכון מציע שורה ארוכה של יתרונות, שמסבירים מדוע הוא פריט חובה לאלו המעוניינים לשמור על כושר וליהנות מהמעלות הבריאותיות שלו בחדר כושר או אפילו במרחב הביתי. למרות שיש בנמצא דגמים איכותיים ואמינים מאוד של הליכונים, הרי שכמו כל מכשיר חשמלי אחר – אי אפשר להוציא מכלל אפשרות תקלה במכשיר ההליכון. במדריך הבא נסביר לכם על תקלה E1 בהליכונים, שהיא אחת השכיחות בהם, ונראה לכם שמצב בו מתגלה בהליכון E1 תקלה ממש לא חייב להיות נורא כל כך.

רואים בהליכון E1 תקלה? זו המשמעות

ברמה הכללית, תקלה e1 בהליכון מעידה על מצב בו המכשיר אינו יכול להתחיל את עבודתו כלל, או לחלופין מתחיל את עבודתו אבל מפסיק בשלב מסוים בלי סיבה נראית לעין.

הסיבות לתקלה E1 בהליכון עלולות להיות רבות

  • חיישן מהירות לא עובד או מלוכלך
  • פחמים במנוע תפוסים או לא תקינים
  • כבל תקשורת אין תקין או אינו מחובר טוב
  • צג לא תקין
  • תקלת מנוע להליכון – המנוע או הקולקטור (מנוע חשמלי הפועל בשיטת זרם חליפין) אינם תקין
  • כרטיס מנוע לא תקין או אינו מכויל
  • בעיה חשמלית – חיבורי חשמל ואלקטרוניקה לא תקינים
  • מערכת מכנית אינה תקינה או תפוסה

יש לציין ששימוש נכון בהליכון ותחזוקה שוטפת שלו עשויים להאריך את משך החיים שלו ולאפשר לכם ליהנות ממנו, עם מינימום תקלות, למשך תקופה ארוכה. עם זאת לא תמיד פעולות המניעה מספיקות, כך שנוצר מצב בו עליכם לחשוב כיצד להתמודד עם הבעיה הקיימת.

תקלה E1 בהליכון

הדרך הנכונה להתמודד עם תקלות

ההליכון שלכם לא עובד? ההליכון מפסיק לעבוד באמצע? יש רעידות או חוסר יציבות בהליכה? יש ריח של שרוף או ריח של פלסטיק בזמן השימוש? המהירות לא יציבה או משתנה? ישנם גלים או קרעים במשטח ההליכה שלכם? חשמל סטטי בהליכון? רעשים וחריקות בזמן שימוש? אלו הן רק חלק מההשלכות בפועל של התקלה e1 בהליכון שתוארה מעלה. הן עלולות להפוך את השימוש בהליכון לבלתי יעיל או לבלתי אפשרי לחלוטין. החדשות הטובות הן שבעזרת המומחים הנכונים, אפשר להתמודד עם התקלה, לבצע תיקון הליכונים, או אפילו להחזיר את ההליכון לתפקוד מלא.

הצעד הראשון שניתן לבצע הוא לנתק את ההליכון משקע החשמל והפעלה שלו מחדש – רצוי לבחור בשקע חשמלי אחר, על מנת לאתר מצב בו מקור הבעיה הוא בשקע החשמלי בו אתם משתמשים. את הניתוק וההפעלה מחדש חשוב כמובן לבצע כאשר ההליכון כבוי, וכאשר רצועה להליכון עומדת במקומה. השלב הבא, אם הבעיה נותרת בעינה, הוא לנקות את ההליכון על פי ההנחיות הבסיסיות לגביו (לרוב: בעת שההליכון כבוי ובלי להרטיב אותו במים, אלא לנקות בעזרת מטלית לחה או שואב אבק בלבד), במטרה לשלול מצב בו הלכלוך המצטבר במקומות שונים הוא שמשבש את פעילות ההליכון.

אם הפעולות האלה אינן מסייעות – וסבירות גבוהה שכך אכן יהיה הדבר – עליכם להשאיר את העבודה למקצוענים. בכל תקלה e1 בהליכון או חשש לאי תקינות של המכשיר שלכם, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לקבלת שירות מהיר על ידי טכנאי הליכונים אמין עד הבית. בעל המקצוע הנכון עבורכם הוא יוני, טכנאי שירות ובקרה של הליכונים וציוד ספורט עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה, העומד בראש חברת טריידמיל. לקוחות רבים ממליצים ומספרים על חווית השרות באתר החברה, ניתן להתרשם מחוות דעת ותיק עבודות גם בגוגל ביזנס.

052-8084333 – יוני טכנאי הליכונים וציוד כושר

טרדמיל - תיקון הליכונים

טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק רב, מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

You are currently viewing תקלה E1 בהליכון: מה המשמעות, ואיך מטפלים?