תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי

אחת התקלות הנפוצות בהליכונים נקראת E2 קיימות כמה סיבות להופעת תקלה זו. בשלב הראשון הלקוח הפרטי או איש התחזוקה במכון הכושר יבצע כמה פעולות אלמנטריות, כדי להשיב את המצב לקדמותו. 

תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי

כאשר לקוח יוצר אתנו קשר, אנו ממליצים לו בשלב הראשון לבצע כמה פעולות פשוטות באופן עצמאי. במקרים רבים, אחת מהפעולות הללו פותרות את הבעיה וכך אין צורך בהגעת טכנאי למקום.

כאשר על הצג של ההליכון רשום כי נוצרה תקלה מסוג 2 E 2 – E הפעולה הראשונה שיש לבצע היא לנתק את המכשיר מהחשמל ולאחר כדקה לחבר אותו שוב. במקרים הרבים הסנכרון הזה יוצר את השינוי הנדרש וההליכון עובד שוב כמו בעבר.

אופציה נוספת היא לסובב את המסוע של ההליכון עם הרגל כדי לבדוק שהמסוע מסתובב באופן חלק והוא אינו תפוס באחד הצדדים. הדבר נובע מכך שלא אחת נתפסים במסוע של ההליכון פריטים שונים כמו כדור או משחק של הילדים ועקב כך המסוע תקוע ואינו פועל.

בדיקות טכניות שמתבצעות על ידי צוותי המומחים שלנו

בדיקה נוספת שיש לבצע היא על ידי איש מקצוע שלנו בלבד והיא אם יש תקלה בקשר שבין הכרטיס למנוע. לעיתים הטכנאים שלנו יגיעו למסקנה שהבעיה נובעת מליקוי בכרטיס האלקטרוני ולכן יבדקו אם יש אפשרות לתקן את הכרטיס האלקטרוני או שיתקינו כרטיס חדש של יצרן ספציפי זה.

האפשרות האחרונה שהיא נדירה יחסית, היא בעיה במנוע. עקב כך יש לנקות אותו או להחליף אותו וזאת על פי מהותה של התקלה. בתוך המנוע קיימים פחמים אשר נשחקים עם הזמן ולעיתים עקב כך הוא אינו פועל ולכן מתקינים פחמים חדשים.

תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי
תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי

מומחים לנושא הליכוני ספורט

אנו עוסקים בתחום זה לאורך שנים רבות ועם הזמן פיתחנו שיטות עבודה יעילות ומדויקות. בכל הגעה של טכנאי הליכונים שלנו לשטח, אנחנו בודקים את תקלה 2 E על כל האפשרויות שלה כדי לעלות על הגורם שעוצר את ההליכון. הולכים מהקל אל הכבד, עד שמוצאים את הבעייתיות ומטפלים בה באופן מושלם כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מהמכשיר הספורטיבי.

לאור המלאי הגדול של הפריטים שקיים ברכב של הטכנאי, אשר כולל חלפים של כל יצרני ההליכונים המובילים בעולם, אנחנו מסוגלים ברוב המקרים לתקן את הליקוי במקום לשביעות רצונם של הלקוחות.

הנחיות מקצועיות בנושא הליכוני ספורט

לאור ההיכרות שלנו עם הלקוחות הרבים במגזר הפרטי והציבורי, אנו מיידעים אותם אילו פעולות מניעה יש לבצע כדי לא להגיע שוב לתקלות שקרו להליכונים בחדר הכושר. לעיתים מדובר בפעולות פשוטות של תחזוקת מכשירי כושר שיוצרות הבדל מהותי.

בכל מקרה של תקלה בהליכונים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו  למספר 0528084333 ונשמח לסייע לכם טלפונית או נגיע אליכם כדי לבדוק את המכשיר ולתקן אותו בהקדם.

אולי יעניין אתכם גם:

 

תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי
תקלה E2 בהליכון חשמלי
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן