טרדמיל תיקון הליכונים

תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי

תקלה E2 בהליכון חשמלי

אחת התקלות הנפוצות מכשירי כושר היא תקלה E2 בהליכון. כיום ישנן מספר סיבות להופעתה, ועליהם נסביר במאמר זה. אם זאת, חשוב לא לנסות לתקן את הבעיה בעצמכם, וכבר בשלב הראשון הלקוח הפרטי או איש התחזוקה במכון הכושר יבצע כמה פעולות אלמנטריות, כדי לתקן את הבעיה. 

תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי

כאשר לקוח יוצר אתנו קשר, אנו ממליצים לו בשלב הראשון לבצע כמה פעולות פשוטות באופן עצמאי. במקרים רבים, אחת מהפעולות הללו פותרות את הבעיה וכך אין צורך בהגעת טכנאי למקום.

כאשר על הצג המכשיר כתוב כי נוצרה תקלה E2 בהליכון, הפעולה הראשונה שיש לבצע היא לנתק את המכשיר מהחשמל ולאחר כדקה לחבר אותו שוב. במקרים הרבים הסנכרון הזה יוצר את השינוי הנדרש וההליכון עובד שוב כמו בעבר.

אופציה נוספת היא לסובב את המסוע של ההליכון עם הרגל כדי לבדוק שהמסוע מסתובב באופן חלק והוא אינו תפוס באחד הצדדים. הדבר נובע מכך שלא אחת נתפסים במסוע ההליכון פריטים שונים כמו כדור או משחקי ילדים ועקב כך המסוע תקוע ואינו פועל.

בדיקות טכניות שמתבצעות על ידי צוותי המומחים שלנו

מעבר לבדיקת תקלה E2 בהליכון, בדיקה נוספת שיש לבצע היא על ידי איש מקצוע שלנו בלבד והיא אם יש בעיה בקשר שבין הכרטיס למנוע. לעיתים הטכנאים שלנו יגיעו למסקנה שהבעיה נובעת מליקוי בכרטיס האלקטרוני ולכן יבדקו אם יש אפשרות לתקן את הכרטיס האלקטרוני או שיתקינו כרטיס חדש לפי יצרן ספציפי זה.

האפשרות האחרונה שהיא נדירה יחסית, היא בעיה במנוע. עקב כך יש לנקות אותו או להחליף אותו וזאת על פי מהות התקלה. בתוך המנוע קיימים פחמים אשר נשחקים עם הזמן ולעיתים עקב כך הוא אינו פועל ולכן מתקינים פחמים חדשים.

תקלה E2 בהליכון כושר חשמלי

מומחים בנושא

אנו עוסקים בתחום זה לאורך שנים רבות ועם הזמן פיתחנו שיטות עבודה יעילות ומדויקות. בכל הגעת טכנאי הליכונים שלנו לשטח, אנחנו בודקים את תקלה E2 בהליכון על כל האפשרויות שלה כדי לעלות על הגורם המפריע. הולכים מהקל אל הכבד, עד שמוצאים מהי הבעייתיות ומטפלים בה באופן מושלם כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מהמכשיר הספורטיבי.

לאור המלאי הגדול של הפריטים שקיים ברכב הטכנאי, אשר כולל חלפים של כל יצרני ההליכונים המובילים בעולם, אנחנו מסוגלים ברוב המקרים לתקן ליקויים במקום לשביעות רצונם של הלקוחות.

תקלה E2 בהליכון ובכלל – חשוב לדעת!

אלה שני טיפים, שחשוב לדעת בהקשר תקלה E2 בהליכון ותקלות בהליכונים בכלל:

  • כדאי לשים לב ולתעד – בכל בעיה, כאשר תדברו עם החברה שמספקת לכם שרות, תתבקשו לתאר מהי הבעיה. ייתכן שדברים שונים התרחשו סביב התקלה, שהם משמעותיים עבורה. כגון סגירת ואחסון ההליכון, משחק של ילדים לידו או הופעת תקלות שונות. ייתכן שזה קרה לפני לא מעט זמן ואתם לא זוכרים בדיוק מה התרחש ומתי. לכן, כדאי לרשום לעצמכם מקרים חריגים לגבי המכשיר. קל מאוד לרשום על פתק הודעות שגיאה או אם מתעצלים, לצלם אותן עם הסמארטפון. ניתן אפילו די בקלות, להקליט רעשים חריגים שהמכשיר עושה. 
  • מזניחים? זה רק יחמיר – בכל מקרה, חשוב שלא להזניח תקלות דוגמת תקלה E2 בהליכון. כי אם תזניחו טיפול בתקלה, המצב רק יחמיר. זה הוא טבע הדברים בעולם הטכני – הליכונים לא מתקנים בעצמם. 

תקלה E2 בהליכון – עוד על טיפול לבד

  • לא לנסות לתקן לבד – בכל מקרה, חשוב להבין מה המגבלות שלכם מבחינת טיפול במכשיר לבד. מעבר לנקודות שהזכרנו בנידון קודם, מומלץ גם לקרוא ולהכיר את חוברת הוראות ההפעלה למכשיר. שם תמצאו מידע, הן לגבי תפעול נכון שלו והן לגבי סוגי התקלות השונים, כגון תקלה E2 בהליכון. כמובן, המידע מיועד למשתמשים במכשיר ולא לטכנאים, אך הוא יסייע לכם להבין מה תוכלו לעשות לבד ומה לא.   
  • להיזהר מפתרונות באינטרנט – רבים ממהרים לבצע חיפוש באינטרנט, בכדי לברר נקודות מסוג זה. חשוב לקחת בחשבון בהקשר זה, שהתוצאות שתקבלו לא בהכרח מתאימות לדגם ההליכון שלכם או למצבו הנוכחי. מה גם, שיש באינטרנט מידע רב שהוא כבר מיושן. לאחר שהשקעתם לא מעט ברכישת מכשיר יקר כזה, מוטב להשאיר טיפול למקצוענים. 
  • לפעול בזהירות – כאשר יש מצב של תקלה E2 ואתם מזיזים את משטח ההליכה לשם בדיקה, חשוב לעשות זאת בזהירות. הסיבה לכך, היא שאם דבר מה תקוע בינו לבין המשטח שמתחתיו, התנועה עשויה להחמיר ולהזיק. הדבר עשוי לקרות במידה ומדובר בחפץ זר וחד, שאז התנועה עלולה לפגוע בחלקי ההליכון. 

בכל מקרה של תקלה E2 בהליכון או חלקים אחרים כמו רצועה להליכון, עולה הצורך של תיקון הליכונים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו למספר 0528084333 ונשמח לסייע לכם טלפונית או נגיע אליכם כדי לבדוק את המכשיר ולתקן אותו בהקדם.

אולי יעניין אתכם גם:

טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: