טרדמיל תיקון הליכונים

תקלה E6 בהליכון

תקלה E6 בהליכון

דרגות הקושי בהליכה על הליכונים נקבעות על פי מידת השיפוע. ככל שהשיפוע הוא חד יותר כך עולה דרגת הקושי עבור המתאמן ועליו להתאמץ הרבה יותר כדי לעמוד במשימות שלו. 

בדיקת תקלה E6 בהליכון על ידי הלקוח

תקלה E6 בהליכון או E-6 מצביעה על בעיה במערכת השיפוע של ההליכון ולכן יש לבצע כמה פעולות בסיסיות כדי לעלות על מהות התקלה.

  • בודקים אם יש חפץ מסוים שהתגלגל והתמקם בדיוק מתחת לשיפוע ולכן אינו מאפשר להוריד את זווית השיפוע. 
  • יש צורך לבדוק שאין חפץ כל שהוא מתחת להליכון שמפריע לו לשנות את זווית שיפוע. לאחר מכן מנתקים את המכשיר מהחיבור לחשמל למשך דקה אחת ומחברים שוב. לעיתים הפסקת זרם החשמל יוצרת סדר מחדש והשיפוע מתחיל לפעול הן כלפי מטה והן כלפי מעלה. 
תקלה E6 בהליכון
תקלה E6 בהליכון

בדיקת תקלה E6 בהליכון על ידי טכנאי השירות

אם על פי הפעולות הללו שביצע הלקוח, הבעיה לא נפתרה, טכנאי הליכונים שלנו מגיע לביתו של הלקוח או למכון הכושר כדי לבדוק את ההליכון.

  • איש השירות בוחן את כבל התקשורת של ההליכון, לאחר מכן הוא בודק אם המנוע תקין או שהוא אינו פועל כיאות. אם הנושאים הללו תקינים, איש המקצוע ממשיך לשלב הבא והוא כיול של הזיכרון של המכשיר והגדרה מחודשת שלו לגבי מהו הקו העליון והקו התחתון בעת השיפוע.
  • בדיקה נוספת שמבצע הטכנאי היא בדיקה של המסך, כיוון שלעיתים הצג אינו פועל כלל ולכן יש להוציא אותו ולהתקין צג חדש במקומו. 

בדיקות הליכונים בחדר הכושר

בדיקת תקלה E6 מתבצעת על ידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו כדי לבדוק מהי התקלה האמיתית מתוך התקלות האפשריות. כיוון שהלקוחות אינם משתמשים במכשיר זה לאור התקלה, אנו עושים כל שניתן כדי לטפל בכך בהקדם.

היתרון הגדול של הצוותים שלנו הוא בעובדה שיש להם ציוד רב ברכב. לכן הם בוחנים את התקלה וכאשר הם מבינים מה גרם לכך, הם מביאים מהרכב את החלק הרלוונטי של היצרן הספציפי וכך מבצעים את ההתקנה ופותרים את הבעיה. לאורך השנים הרבות שבהם אנו עוסקים בתחום זה, אנו מודעים לעקב אכילס של המכשירים השונים ואופיין של התקלות שמגיעות שוב ושוב לכן אנו מוכנים לכל תרחיש. 

המטרה שלנו היא לפתור תקלות במקום אך יש מקרים חריגים כמו אם יש ללפף מנוע, דבר שלוקח כמה ימים או שיש להזמין חלק מסוים שלא קיים בארץ. בכל מקרה אנו עושים כל שניתן כדי שפרק זמן ההמתנה יהיה קצר ביותר.

תקלה E6 בהליכון היא בדרך כלל בעיה קלה יחסית כך שבמרב המקרים טכנאי פותר זאת במקום ומאפשר ללקוחות להמשיך בשגרה. אם זאת ישנן בעיות מורכבות יותר הקשורות לאמצעים אחרים בהליכון כמו רצועה להליכון. גם במקרה זה כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מיומן. 

אנחנו כאן לשירותכם בכל מה שקשור לנושא תיקון הליכונים, מתוצרתם של כל היצרנים המובילים בעולם שמיובאים לישראל. למידע נוסף צרו קשר דרך הטופס צור קשר בעמוד או תתקשרו למספר  0528084333

טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: