תקלה בהליכון YORK 

חברת YORK נחשבת לאחת החברות המוכרות והידועות ביותר בתחום ההליכונים, מאחר והיא הקומה אי שם בשנות ה- 30 של המאה הקודמת. החברה הוקמה על ידי בוב הופמן, ששימש בתור היועץ בתחום הכושר של הנשיאים אייזנהאור, ניקסון וקנדי. עם השנים, החברה הפכה לאחד המותגים החזקים ביותר בתחום ציוד הספורט. היום מדובר על אימפריה בינלאומית בתחום של מכשירי כושר מקצועיים וביתיים. אחד ממוצרי הדגל של החברה הוא הליכון ה- YORK, הידוע באמינות ובעמידות שלו לאורך זמן. אך חשוב לזכור כי אפילו ההליכון האיכותי והמקצועי ביותר, עלול לסבול מתקלות ובעיות שונות, כתוצאה משימוש לקוי או מבלאי טבעי. אנו בחברת טרדמיל מספקים שירותי תיקון הליכון ונשמח לסייע לכם בפתרון כל סוג של תקלה בהליכון YORK. י שלנו וותק וניסיון רב בתחום, אנו מעסיקים את טובי טכנאי ההליכונים ומספקים שירות אישי ואדיב הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מסחריים.

תקלה בהליכון YORK 

כל מה שחשוב לדעת לגבי תקלה בהליכון YORK

היום ניתן למצוא בארץ מספר סוגים שונים של הליכוני YORK, הנחשבים לאופציה המועדפת עבור כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו הליכון מקצועי, איכותי ואמין לאורך זמן. ניתן לבחור מבין דגמים בסיסיים יותר, המספקים עוצמה של 6.5 כוח סוס וכוללים 3 מצבי שיפוע שונים, או לחילופין, לבחור בדגם מקצועי ועוצמתי יותר, המכיל בולמי זעזועים חדשניים, אפשרויות לניטור דופק ומדידת אחוזי השומן של המתאמן. אך חשוב לזכור כי אפילו ההליכונים המתקדמים ביותר, עלולים לסבול מתקלות שונות. בדרך כלל, מדובר על תקלות הנגרמות כתוצאה מבלאי טבעי, מאחר ומדובר על הליכונים המיוצרים תחת בקרת ייצור מחמירה במיוחד. כדאי לדעת כי חלק מהתקלות ניתן לפתור בצורה עצמאית, בעוד שתקלות אחרות מחייבות הזמנה של טכני הליכונים מוסמך ומקצועי.

תקלה בהליכון YORK  – מה ניתן לפתור לבד ומה מצריך התערבות של טכנאי?

הליכון YORK עלול לסבול מהתחממות של חגורת ההליכון למשל, דבר שניתן לפתור בקלות באמצעות שימון החגורה על ידי שמן סיליקון. כמו כן, החגורה עלולה לסבול מחוסר יציבות, תקלה העלולה להתרחש כתוצאה מחיכוך יתר. במקרה כזה, יהיה צורך לבדוק האם החגורה לא מתוחה מידי, באמצעות תפיסת הרצועה במרכז. כמו כן, ישנן תקלות קלות נוספות, שניתן לטפל בהן בצורה עצמאית, למשל במקרה של הליכון שנעצר, בעיות בתצוגה של ההליכון וכדומה. ההמלצה הכללית היא לקרוא לטכנאי הליכונים מקצועי, במידה ולא יודעים כיצד לטפל בבעיה, או שהבעיה אינה נפתרת למרות הפתרון המוצע. כמו כן, יש לזכור כי טיפול חובבני בתקלה רצינית עלול להוביל לנזק בלתי הפיך להליכון, לכן חשוב תמיד להתייעץ עם איש מקצוע אמין ומנוסה.

אנו בחברת טרדמיל נשמח לספק לכם מענה מושלם לכל סוג של תקלה בהליכון YORK. צוות הטכנאים שלנו מכיר היטב את התחום ועבר את ההכשרה המתאימה, על מנת לספק שירות אמין ואיכותי. לפרטים והזמנות של טכנאי לתיקון הליכון YORK, צרו קשר.

תקלה בהליכון YORK 
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן