תיקון מסלול ריצה

אם אתם מקפידים על שגרת אימוני ריצה כמה פעמים בשבוע, אך נמאס לכם לחכות בכל פעם למזג אוויר נעים שיהיה בחוץ לצורך הפעילות – מומלץ לרכוש מכשיר הליכון לשימוש ביתי, כך תוכלו לערוך את הריצות בכל זמן שתרצו וללא תלות במזג האוויר שבחוץ.

ההליכונים משמשים לשתי פעילויות ספורטיביות של הליכה וריצה, כך שניתן להתאים את סוג וצורך האימון בהתאם לצרכיכם ממש כאילו אתם עורכים אותו מחוץ לבית.

תיקון מסלול ריצה

כל הטיפים לבחירת הליכון ביתי

כדי שתוכלו לבחור את מכשיר ההליכון שיהיה הכי טוב עבורכם ועבור האימון שאתם מבצעים, מומלץ לבחור הליכון המותאם על פי הצרכים האישיים שלכם. כדי שתוכלו לנוע בחופשיות על גבי מסלול הריצה, הקפידו לבחור את המסלול לפי הגובה ומשקל הגוף שלכם. טווח התנועה במהלך הריצה צריך להיות משוחרר וללא דאגה מהיתקלות בצד המכשיר, ולכן התאימו את רוחבו ואורכו של המסלול על פי הגובה שלכם.

בנוסף כדי שהמסלול יהיה אפקטיבי ויעבוד במהלך האימון כמו שצריך, בחרו את עוצמת המנוע של ההליכון על פי משקל גופכם. ככל שהעומס על מסלול ההליכה\ריצה יהיה גדול יותר, כך יש צורך לבחור את המנוע העוצמתי והחזק יותר. נוסף על כך, העדיפו לבחור את ההליכון על פי המראה והתכונות החיצוניות שלו, אם הוא מיועד להימצא באחד מחדרי הבית – תוכלו לבחור הליכון קומפקטי שגם מתקפל וניתן לאחסן אותו בצורה נוחה ואפקטיבית יותר שתחסוך לכם מקום בבית.

תיקון מסלול ריצה

ההליכון התקלקל? כך תדעו אם כדאי להשקיע בתיקון

כמו כל מכשיר חשמלי, גם ההליכון יכול להתקלקל מסיבה כזו או אחרת. מכיוון שמשטח ההליכון הוא החלק העיקרי בו עושים שימוש במהלך האימון, זהו החלק שנוטה להתקלקל באופן גבוה יותר.

כדי לחסוך את עלויות התיקון וההשבתה הזמנית של המכשיר, מומלץ להקפיד על תחזוקה שוטפת של המכשיר ומסלול הריצה באמצעות חומרים ייעודיים כמו שמן סיליקון שיכול להבטיח את רציפות התנועה של המסלול במהלך השימוש בו, ושימון מיטבי של כלל החלקים המכניים המחזיקים אותו.

אם למרות התחזוקה הקבועה מסלול המכשיר עושה בעיות כמו רעשים, חריקות, חוסר יציבות ועוד – מומלץ להזמין בהקדם טכנאי מסלול ריצה מקצועי שיבדוק את המכשיר, ויציע אפשרות תיקון מהירה ואיכותית. במידה ומדובר בהליכון מיושן או יד שנייה שאינו היה באיכות גבוהה מלכתחילה, התייעצו עם הטכנאי בנוגע לתיקון המכשיר והאם משתלם להשקיע את סכום התיקון הדרוש או פשוט לרכוש מכשיר חדש.

אל תתפשרו על בחירת טכנאי ההליכונים

בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירותי טכנאי הליכונים, חשוב לא להתפשר על מקצועיותו ואמינותו של הטכנאי. כדי לבחור את הטכנאי הטוב ביותר, העדיפו להזמין את הטכנאי בעל חוות הדעת וההמלצות הטובות ביותר.

ביקורת של צרכנים אחרים זוהי הדרך הבטוחה והטובה ביותר לדעת האם מדובר על טכנאי מקצועי, שמשתלם להזמין ולשלם לו עבור התיקון וכך להבטיח חזרה מהירה ומידית לשגרת האימונים הקבועה.

נוסף על כך, העדיפו לבחור טכנאי הממוקם קרוב לאזור מגוריכם, בדרך הזו תוכלו לדעת כי הטכנאי יהיה זמין עבורכם באופן מהיר ויעיל יותר ולא תצטרכו להמתין זמן ממושך עד להגעתו וטיפול בתקלה.

תיקון מסלול ריצה
סגירת תפריט
Made with
GS ❤