טרדמיל תיקון הליכונים

תיקון והחלפה של מנוע להליכון

מנוע להליכון

אין ספק כי מנוע להליכון הוא החלק החשוב ביותר בהליכון והלב הפועם שלו, ושתפקודו התקין הינו קריטי לכך שתוכלו להנות מההליכון שלכם בצורה המיטבית והבטוחה ביותר. כמו כל מכשיר חשמלי ומכני, נצטרך לבצע תחזוקה או החלפת רכיבים בהליכון. תיקון והחלפה שלהם הינה פעולה הכרחית לכך שתוכלו לשוב ולהשתמש בהליכון שלכם. אם המכשיר עושה קצת בעיות או שהוא לא עובד בכלל, יכול מאוד להיות שקיימת בעיה במנוע ותהיו חייבים להזמין שירות של מקצוען. סיכמנו עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת על החלפה ותיקון של מנועים להליכונים.

מתי צריך לבצע החלפת מנוע להליכון?

ראשית, חשוב להבהיר שלא כל בעיה בהליכון בהכרח אומרת שיש צורך לתקן או לבצע החלפת מנוע להליכון. הדבר הראשון שנרצה לעשות כשניתקל בבעיות עם ההליכון שלנו, הוא לברר מהיכן נובעת הבעיה ומה צריך לעשות כדי לסדר אותה. הסימנים העיקריים המצביעים על כך הינם:

  • פעולות בלתי סדירות: אם אתם שמים לב שההליכון שלכם פועל באופן לא סדיר, כנראה שיש לכם בעיה במנוע. נזהה פעילות בלתי סדירה דרך "קפיצות" במהירות, חוסר יכולת להגיע למהירויות מסוימות או תנועה לא חלקה של הרצועה. תקלות מסוג זה נגרמות כתוצאה משחיקה שגרתית עם הזמן, ונפוצות יותר בקרב הליכונים ישנים שהשתמשו בהם הרבה וכאן לפעמים נדרשת החלפה או תיקון מנוע להליכון.
  • רעש: בעיקרון, הרעש היחידי שאתם צריכים לשמוע כשאתם משתמשים בהליכון הוא קול הצעדים שלכם, תנועת הרצועה והדבר שאתם רואים או שומעים ברקע בזמן האימון. אם אתם שומעים רעשים שמגיעים מכיוון המנוע, במיוחד אם מדובר ברעשים חזקים וחריקות, די בטוח שההליכון שלכם דורש תיקון או החלפה.
  • לא נדלק: במקרים בהם ההליכון לא נדלק, ולחילופין נדלק אבל פשוט לא מתחיל לרוץ, כמעט ואין ספק שקיימת תקלה במנוע. אף על פי שלא כל המקרים בהם המכשיר לא נדלק מעידים על תקלה במנוע, זו עדיין הסיבה הנפוצה ביותר לבעיות מסוג זה.
  • ההליכון "מאבד כוח" באמצע: אם אתם מרגישים שההליכון שלכם מתחיל "להתעייף" תוך כדי האימון ומוריד מהירות, תנסו לכבות אותו ולהדליק מחדש. אם התקלה ממשיכה, רוב הסיכויים שהיא נובעת מתקלת מנוע להליכון חשמלי הדורשת תיקון או החלפה.
  • התחממות יתר על המידה: כמו בכמעט כל מכשיר חשמלי (למעט תנורים וכדומה), התחממות הינה סימן לבעיה כלשהי. אם אתם מרגישים שהמנוע שלכם מתחמם יותר מהרגיל, ואפילו מעלה עשן, כבו אותו מיד ונתקו מהחשמל. כמובן שגם כאן התקלה דורשת תיקון והחלפה, ואף עלולה לסכן את בריאותכם.

מנוע להליכון

תיקון מנוע להליכון

במקרים בהם הבעיה אינה דורשת החלפה מלאה, נוכל להסתפק בתיקון החלקים הפגומים או בהחלפת חלקים ספציפיים. ראשית, נרצה להבהיר שאם מדובר בתקלה במנוע, אל תנסו לתקן את הבעיה בעצמכם. זוהי הינה פעולה מסובכת הדורשת הסמכה מיוחדת, ואם תנסו לתקן את הבעיה בעצמכם את עלולים לפגוע במנוע, ואף יותר ולהזדקק לשירות תיקון מנוע להליכון עמוק ויקר בהרבה.

כשיש חשש לתקלה הדורשת תיקון מנוע להליכון, נרצה להזמין טכנאי הליכונים מומלץ ומקצועי עם ניסיון רב בתיקון הליכונים ומכשירי כושר. כך, לא תסכנו את ההליכון שלכם עוד יותר ולא תבזבזו זמן יקר על ניסיונות מיותרים לתקן אותו בעצמכם.

בנוסף, הזמנת טכנאי תוכל לחסוך לכם לא מעט כסף, שכן תיקון המנוע מן הסתם יהיה הרבה יותר זול מהחלפתו וקניית הליכון חדש. עם זאת, במידה ואתם נדרשים לרכוש חלקי חילוף להליכון שלכם, אנו ממליצים בחום לא להתפשר על איכות החלקים, שכן רכישת חלקים זולים עשויה לגרום לעוד תקלות בהמשך ואף לסכן את בטיחותכם.

מהו מנוע להליכון מחיר?

במקרים בהם מדובר בתקלות חמורות יותר המוציאות אותו מכלל שימוש, נצטרך להחליף את המנוע בשלמותו. החלפה של מנוע להליכון מחיר יקר יותר בדרך כלל מתיקון, אך עדיין יהיה זול משמעותית מהחלפת המכשיר בשלמותו ורכישת חדש.

גם כאן, נרצה להשאיר את העבודה לבעלי מקצוע מנוסים ולעולם לא ננסה להחליף בעצמנו. בנוסף, נרצה לרכוש חלקים איכותיים שיתאים להליכון שלנו ולהוראות היצרן. אל תשכחו, אם תתפתו לבצע החלפת מנוע להליכון מחיר, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים ביוקר.

הליכונים נוספים

יורק פיטנס היא אחת מחברות ייצור ההליכונים הגדולות והמפורסמות ביותר בעולם. אם יש לכם הליכון מחברת יורק עם מנוע מקולקל, ואתם זקוקים לשירות מנוע להליכון, אנו ממליצים להזמין טכנאי.

תקלות שעשויות הנפוצות ביותר בהליכונים כוללות:

  • תקלה E1 בהליכון: תקלה זו מתרחשת כאשר הרצועה אינה מסתובבת, ומעידה על בעיה במערכת הכרטיס האלקטרוני בהליכון.
  • תקלה E3: תקלה זו מתרחשת כאשר המכשיר מפסיק לעבוד לאחר מספר שניות מרגע הפעלתו, ומעידה על בעיה בחיישן המהירות.
  • תקלה E7: תקלה זו מעידה על בעיה במנוע האחראי לשיפוע המכשיר ודורשת איפוס פשוט.

יש לציין כי בעוד שהתקלות האחרות מצריכות הזמנת טכנאי, את תקלה E7 ניתן יהיה לתקן באופן עצמאי ברוב המקרים.

בנוסף לכך, ההליכונים של Vo2 הם הליכונים המותאמים לריצה במהירויות גבוהות, והינם מההליכונים המועדפים ביותר על אנשים שאוהבים לרוץ – ומהר. הליכונים אלו הינם רגישים יחסית ודורשים שמירה שוטפת כדי שיוכלו להאריך ימים. גם כאן, במקרה של בעיה וצורך להחליף מנוע להליכון, נרצה להזמין טכנאי הליכונים מנוסה שמתמחה בתיקון מסוג זה. כמו כן, סוגי התקלות וכן תיקון הליכון Vo2 הינן מקבילות לאלו בהליכוני יורק. בחברה שלנו תזכו לקבל תיקון הליכונים מכל הסוגים ברמה הגבוה ביותר.

טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: