החלפת רצועה להליכון יורק

כמו כל מכשיר אחר שיש לתחזק, כך גם במקרה של מכשירי כושר, וביניהם, הליכונים שונים אשר נמצאים בין היתר בחדרי כושר, בתי מלון ובתים פרטיים. 

אם רכשתם הליכון, וודאי הבחנתם בכך שאחד הרכיבים המרכזיים בו הוא הרצועה. 

רצועת ההליכון היא המשטח עליו מתבצעת ההליכה או הריצה ואורכה קובע עד כמה יהיה המכשיר גמיש. רצועת ההליכון סופגת את הזעזועים הנוצרים במהלך האימון – כאשר כפות הרגליים נפגשות עם המשטח. אם הרצועה אינה ממוקמת במקום הנכון היא עלולה להזיק לבריאותו של המתאמן, שכן היא היא לא תספוג את הזעזועים בעת המגע עם המשטח.

בנוסף, עלולה רצועה שאינה ממוקמת במקום הנכון להזיק לרכיבים אחרים אשר נמצאים בהליכון. כדי למנוע פגיעה בבריאותו של המתאמן וכדי לשמור על ההליכון, כך שיהיה ניתן להשתמש בו לאורך זמן, חשוב לערוך בדיקות תקופתיות בהתאם לשימוש בו. כמובן שבמידה שישנה תקלה יש לטפל בה.

תקלות ברצועת הליכון – מה גורם להיווצרות התקלות?

כפי שצוין – משטח ההליכה הוא שסופג את מרבית הלחץ במהלך ההליכה או הריצה. בעת השימוש מאבדת הרצועה את המתח שלה, הדבר לא קורה במהירות, אלא לאורך זמן. כתוצאה מכך היא מתבלה. יש לציין כי אי אפשר למנוע את הבלאי, שכן הוא נוצר בשל השימוש בהליכון. את הרצועה ניתן לתקן באמצעות סיבובי מברג, אך בחלק מהמקרים, בהם המתאמנים ממשיכים להתאמן על ההליכון למרות שהרצועה בלויה, יעלה הצורך בהחלפתה.

החלפת רצועה להליכון יורק
החלפת רצועה להליכון יורק

זיהוי רצועה תקולה

במידה שנשמע רעש שאינו רגיל מההליכון, סביר להניח שישנה תקלה ברצועה. אפשר לדעת שישנה תקלה ברצועה גם אם ההליכון מאיץ או מאט באופן שאינו עקבי בעת הפעילות, הסיבה לכך היא שהרצועה אינה מצליחה לעמוד בעומס שמופעל עליה.

 מעבר לכך, זווית המסלול עשויה להשתנות. מקרה זה עשוי אף הוא להעיד על תקלה ברצועה ובמידה שהמתאמן נוהג להפעיל את ההליכון על מהירות גבוהה, הוא יימצא בסיכון להחלקה משום שהרצועה אינה יציבה.

טרמדיל – טכנאים מקצועיים המתמחים בתיקון הליכונים

על מנת לבצע החלפת רצועה להליכונים, חשוב מאוד לקבל שירות מטכנאי הליכונים מקצועי אשר צבר ניסיון רב בהחלפת רצועות הליכונים מהסוג הקיים. 

החלפת רצועה להליכון יורק דורשת ידע, ניסיון ודיוק ולכן חשוב שהאדם שמבצע את ההחלפה יהיה בעל ידע בתחום. 

במידה שאתם מעוניינים להחליף רצועה להליכון יורק, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו- טרמדיל, וליהנות משירות מקצועי ואמין. 

החברה שלנו מספקת שירות לחברות ולקוחות פרטיים ומתמחה בהחלפת רצועה להליכון יורק ותיקון מכשירי ספורט מסוגים שונים ותיקון מכשירי ספורט שיוצרו על ידי יצרנים שונים. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול שאלה ולהזמין את שירותינו באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם ליהנות מהאימונים על ההליכון למשך זמן רב.

 

החלפת רצועה להליכון יורק
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן