טרדמיל תיקון הליכונים

רצועה להליכון YORK

החלפת רצועה להליכון יורק

כמו כל מכשיר אחר שיש לתחזק, כך גם במקרה של מכשירי כושר, וביניהם, הליכונים שונים אשר נמצאים בין היתר בחדרי כושר, בתי מלון ובתים פרטיים.  אם רכשתם הליכון כמו יורק, וודאי הבחנתם בכך שאחד הרכיבים המרכזיים בו הוא רצועה להליכון YORK. 

מהי חשיבות הרצועה?

הרצועה היא המשטח עליו מתבצעת ההליכה או הריצה ואורכה קובע עד כמה יהיה המכשיר גמיש. רצועת ההליכון סופגת את הזעזועים הנוצרים במהלך האימון – כאשר כפות הרגליים נפגשות עם המשטח. אם היא אינה ממוקמת במקום הנכון היא עלולה להזיק לבריאותו של המתאמן, שכן היא היא לא תספוג את הזעזועים בעת המגע עם המשטח. בנוסף, רצועה להליכון YORK שאינה ממוקמת במקום הנכון להזיק לרכיבים אחרים אשר נמצאים בהליכון. כדי למנוע פגיעה בבריאותו של המתאמן וכדי לשמור על ההליכון, כך שיהיה ניתן להשתמש בו לאורך זמן, חשוב לערוך בדיקות תקופתיות בהתאם לשימוש בו. כמובן שבמידה שישנה תקלה יש לטפל בה.

רצועה להליכון YORK – מה גורם להיווצרות התקלות?

כפי שצוין – רצועה להליכון יורק, כלומר משטח ההליכה, היא שסופגת את מרבית הלחץ במהלך ההליכה או הריצה. בעת השימוש מאבדת הרצועה את המתח שלה, הדבר לא קורה במהירות, אלא לאורך זמן. כתוצאה מכך היא מתבלה. יש לציין כי אי אפשר למנוע את הבלאי, שכן הוא נוצר בשל השימוש בהליכון. ניתן לתקן רצועה להליכון YORK באמצעות סיבובי מברג, אך בחלק מהמקרים, בהם המתאמנים ממשיכים להתאמן למרות שהרצועה בלויה, יעלה הצורך בהחלפתה.

החלפת רצועה להליכון יורק
החלפת רצועה להליכון יורק

זיהוי רצועה תקולה

במידה שנשמע רעש שאינו רגיל מהמכשיר, סביר להניח שישנה תקלה. אפשר לדעת שישנה תקלה גם אם ההליכון מאיץ או מאט באופן שאינו עקבי בעת הפעילות, הסיבה לכך היא שבהליכון רצועה להליכון YORK אינה מצליחה לעמוד בעומס שמופעל עליה.

 מעבר לכך, זווית המסלול עשויה להשתנות. מקרה זה עשוי אף הוא להעיד על תקלה ברצועה ובמידה שהמתאמן נוהג להפעיל את ההליכון על מהירות גבוהה, הוא יימצא בסיכון להחלקה משום שהרצועה אינה יציבה.

רצועה להליכון YORK- התקשרו למומחים של טרמדיל

על מנת לבצע החלפה של רצועה להליכון YORK, חשוב מאוד לקבל שירות של טכנאי הליכונים מקצועי אשר צבר ניסיון רב בנושא. הסיבה לכך היא שהחלפה דורשת ניסיון ודיוק ולכן חשוב שהאדם שמבצע את ההחלפה יהיה בעל ידע בתחום.  במידה שאתם מעוניינים להחליף רצועה להליכון יורק, אתם מוזמנים לפנות אלינו, וליהנות משירות מקצועי ואמין. 

החברה שלנו מספקת שירותי תיקון הליכונים ומכשיר ספורט לחברות ולקוחות פרטיים ומתמחה בטיפול של רצועה להליכון YORK ותיקון מכשירי ספורט מסוגים שונים ותיקון מכשירי ספורט שיוצרו על ידי יצרנים שונים. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול שאלה ולהזמין את שירותינו באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם ליהנות מהאימונים על ההליכון למשך זמן רב.

 

Picture of טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: