טרדמיל תיקון הליכונים

רצועה להליכון – מתי הגיע הזמן להחליף?

החלפת רצועה להליכון מחיר

הליכונים נמנים בין מכשירי הכושר המובילים בימינו וניתן למצוא אותם בחדרי כושר, בתי מלון וגם בבתים פרטיים. רכישת הליכון ביתי מקנה למתאמנים יתרונות רבים, שכן הם לא צריכים להגיע אל חדר הכושר ויכולים להתאמן בבית שלהם, בזמנם הפנוי. אך עם הנוחות הרבה של ההליכונים, חשובה גם התחזוקה השוטפת שלהם. במקרים מסוימים, אף צריך לבצע פעולות תחזוקה משמעותיות כמו החלפת רצועה להליכון שאינו מתפקד.

 

חשיבות רצועה להליכון

רצוע להליכון היא אחד החלקים החשובים ביותר בהליכון, ולמעשה, זהו החלק שמפעיל את כל ההליכון. בנוסף, החשיבות הרבה של הרצועה נובעת מכך שהיא סופגת את רוב העומס מהמנוע ומהרגליים. במידה שההליכון יופעל כאשר חלק זה בלוי, עלול להיגרם נזק לה וגם לחלקים האחרים של המכשיר. ואכן, אם מאתרים מהי הבעיה בזמן ויש צורך לבצע אך ורק החלפת רצועה להליכון מחיר לא יהיה גבוה, אך במקרים בהם יש נזק לעוד רכיבים עלות התיקון יכולה להיות גבוהה מאוד. ובמקרים אחרים, כשהנזק גדול מאוד – לא ניתן לתקן אותו ויש לרכוש מכשיר חדש. במילים אחרות: מתן תשומת לב למצבה יסייע בחיסכון כספי משמעותי ויוכלו למנוע עוגמת נפש.

מתי צריך להחליף רצועה להליכון?

מבחינת צורך בביצוע החלפת משטח ריצה הליכון עשוי להגיע למצב כזה בהדרגה. זאת, מאחר שהשימוש הרגיל בו, גם אם הוא זהיר, גורם למתיחה הרצועה בצורה הדרגתית ולהתרופפות מנגנון המתיחה שלה. ניתן למתוח את הרצועה מחדש, אך אם זה לבסוף לא עוזר, תידרש החלפתה. אגב, גם מתיחת יתר של הרצועה לא מומלצת והיא גורמת לבלאי. כמובן, ההחלפה תידרש, גם במקרה שבו רואים בלאי גלוי לעין. במסגרת תהליך של החלפת רצועה להליכון מחיר הרצועה החדשה משתלב עם מחיר העבודה עצמה. זה לא זול. כך שיש לכם הרבה סיבות טובות להשקיע יותר בתחזוקה ומניעה בעיות.

החלפת רצועה להליכון

החלפת רצועת הליכון מחיר

כשבודקים כמה עולה להחליף רצועה להליכון, צריך להבין כי ישנם מגוון סוגים, ולכן מחיר החלפה יהיה מטבע הדברים שונה עבור אותה פעולה בהליכון ממותג שונה.

בממוצע, עלות החלפת רצועה להליכון יכולה להגיע לכמה מאות שקלים ואף להגיע ל- 2,000 שקלים. עם זאת, חשוב לתת את הדעת לא רק בנוגע להחלפה, כי אם גם איכות. כך למשל, רצוי מאוד לרכוש רצועת הליכון מקורית, זאת למרות שחלק מקורי עולה יותר מחלק תחליפי, שכן ההשקעה תשתלם לטווח הרחוק, האימונים יהיו בטוחים ויהיה ניתן לחסוך כספים משום שאת הרצועה המקורית יש להחליף בתדירות נמוכה יותר מאשר רצועה שאינה מקורית. אם אתם מעוניינים להחליף רצועה במכשיר שלכם באחת איכותית, אשר תאפשר לכם לבצע אימונים בטוחים ויעילים, אתם צריכים לפנות למומחה.

החלפת רצועה להליכון באמצעות טכנאי הליכונים מקצועי

כאשר נדרשת החלפת רצועה להליכון מחיר הוא לא הקריטריון היחיד שצריך להנחות אתכם. חשוב גם לבחור בבעל מקצוע מנוסה אשר מתמחה בהחלפת רצועות להליכון מהסוג הקיים. רצוי מאוד להימנע מהחלפת רצועה באופן עצמאי משום שיש צורך בהבנה בנושא וקיימים מגוון דגמים של הליכונים וכלים הנדרשים לביצוע התיקון.

אם החלפת רצועה להליכון לא תיערך באופן מקצועי, עלול להיגרם להליכון נזק – דבר שידרוש ביצוע תיקונים מורכבים יותר ויקרים הרבה יותר. טכנאי הליכונים מומלץ יעניק ייעוץ לגבי הרצועה המתאימה ביותר לסוג ההליכון ולמנוע נזקים ובלאי נוסף. כך תקבלו את התמורה הטובה ביותר למחיר.

שיטות ההקפדה על תחזוקה נכונה

בכל מקרה שבו אתם משתמשים בהליכון, בין אם בבית הפרטי או בחדר כושר, חשוב לתחזקה בצורה נכונה, כך שהם יאריכו שנים ויאפשרו למתאמנים לשמור על הבריאות שלהם, למנוע פציעות בעת השימוש בהליכון ולהביא לייעול האימון. כדי לשמור על תקינות, חשוב לפעול בהתאם להוראות היצרן. במידת הצורך יש להזמין טכנאי מקצועי ומיומן שמתמחה בנושא וצבר ניסיון נרחב בתיקון סוג ההליכון הקיים.

כפי שצוין – החלפת רצועה להליכונים צריכה להתבצע באמצעות טכנאי מקצועי ובעל ניסיון. הטכנאי המתאים יתמחה בהחלפה של רצועות לדגם ההליכון, יעניק שירות יעיל ומהיר שיאפשר למתאמן לחזור לשגרה במהירות ויספק ייעוץ מקצועי שיסייע למתאמן לשמור על תקינות הרצועה לאורך זמן.

לפניכם כמה דגשים מרכזיים לתחזוקה, עבור שמירת הרצועה במצב מיטבי:

פעולההערות
לבחור שמן מתאיםלבחור שמן מתאים לשימון רצועה להליכון. מדובר על שמן סיליקון 100 אחוז, שמגיע כספריי מיוחד לכך או כשמן נוזלי עם מזרק
לשמןלשמן את הרצועה יסודית כל 15 שעות עבודה או פעם בחודש. לשם כך מרימים מעט את צידה הימני ומשמנים מתחתיו וכנ"ל לגבי הצד השני
לפזר את השמןרצועה להליכון חייבת להיות משומנת באופן אחיד. לכן כעת, יש להפעיל את ההליכון לרבע שעה, תוך כדי הליכה עליו

פעולות החלפת רצועה להליכון

אם אתם רואים שההליכון מספיק לעבוד כראוי, עליכם לבצע את הפעולות הבאות

  1. לבדוק בלאי- הרצועה עלולה להישחק עם הזמן ותדירות ההפעלה. בעת הצורך, וכאשר ישנה בעיה עליכם לבצע החלפת רצועה להליכון. הסיבה לכך היא כי זהו חלק מרכזי בהליכון אשר משפיע על כל הביצועים שלו.
  2. לתקן במהירות- אם אתם רואים שההליכון מפסיק לתפקד כראוי, חשוב מאוד להחליף רצועה במקרים בהם ההליכון אינו שומר על מהירות, מאט, מאיץ באופן איטי, מרעיש, משנה זווית או מקרטע. בנוסף, במידה שהיא לא מתפקדת כהלכה, עלולים להיגרם למכשיר נזקים רבים שתיקונם יעלה ביוקר בהמשך.
  3. להליף בחלק חדש-  כשמדובר בחלק ישן שאינה תקין, החלפה ברצועה חדשה ומקורית תאפשר למשתמשים ליהנות מהאימון, להיות בריאים ותמנע היווצרות של תקלות אחרות, לכן, רצוי מאוד להחליף ברצועה חדשה ואיכותית במהירות.
  4. להתייעץ עם מומחה: החלפת רצועה להליכון צריכה להיערך בצורה נכונה. יש לפעול בהתאם לסוג ההליכון ולסוג המנוע, מכאן ניתן להבין שלא כדאי לנסות לבצע החלפה באופן עצמאי ויש לפנות אל טכנאי מיומן.

 

מה עוד משפיע על אורך חיי רצועה להליכון?

כפי שהסברנו לגבי כמה עולה להחליף רצועה להליכון, זה לא "סיפור" פשוט ולא מחיר של מה בכך. בוודאי לאורך זמן, כאשר מחליפים שוב ושוב. לכן, חשוב להבין מה עוד עשוי להשפיע על אורך חיי הרצועה. מחד, ישנה שחיקה קבועה של המשטח באמצעות נעלי הספורט. הן אמנם מבוססות גומי בתחתיתן, אבל בגומי זה נתקעים מדי גופים זעירים שונים. הם תקועים שם בדיוק מאחר שהם קשיחים. חתיכת חצץ קטנה למשל. קשיחות זו, גם מחזיקה אותם מקובעים לנעל וגם פוגעת במשטח הגומי של ההליכון. כמו כן, עשוי להיות לכלוך כמו אבק על ההליכון עצמו, שמכסה את המשטח וגם חודר מתחתיו. לכן חשוב לנקות אותו באופן קבוע.

רצועה להליכון- התקשרו למומחים 

אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "טרדמיל". החברה שלנו מתמחה בביצוע תיקון הליכונים ומספקת שירותים למגוון נרחב של לקוחות מרוצים, ביניהם: חדרי כושר, לקוחות פרטיים, גופים ממשלתיים וחברות. הטכנאים המקצועיים ובעלי הניסיון שלנו מומחים בתיקון כל סוגי ההליכונים.  החברה שלנו מספקת שירותי תיקונים בכל רחבי הארץ והשירות שלנו מהיר ביותר – במידה שתפנו אלינו נשלח אליכם טכנאי מקצועי תוך 36 שעות בלבד.

אם אתם מעוניינים לקבל מאתנו שירות מהיר ויעיל שיאפשר לכם לשוב אל השגרה ולהתאמן בנוחות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם במהירות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל הנוגע לתהליך החלפת רצועה להליכון, שלכם, חברת "טרדמיל".

Picture of טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: