כרטיס אלקטרוני להליכון

כרטיס אלקטרוני להליכון הוא הלב של מכשיר הכושר ולכן כאשר כרטיס אלקטרוני להליכון זה אינו פעיל עקב תקלה או פגם, אין אפשרות ליהנות מפעילות ספורטיבית על מכשיר זה.

כרטיס אלקטרוני להליכון

כל יצרן של ציוד כושר מייצר כרטיס הליכון המותאם להליכון שלו. לכן כאשר מגיע טכנאי שלנו לחדר הכושר או לביתו של הלקוח הוא בוחן מיהו היצרן של המכשור ובהתאם לכך מתקין כרטיס הליכון חדש במקום הנוכחי. כל כרטיס מותאם ליצרן מסוים ואין התאמה בין כרטיס אלקטרוני להליכון של יצרן אחר להליכון שלא יוצר על ידי מפעל זה.

זו הסיבה שאנו בטרדמיל בודקים מראש אילו מכשירים מותקנים בחדר הכושר או בביתו של כל לקוח, כדי שיהיה לנו את הציוד המתאים שיוכל לפתור את הבעיה על המקום וללא עיכובים. 

כרטיס אלקטרוני להליכון
כרטיס אלקטרוני להליכון

שיטת העבודה של צוות הטכנאים

הטכנאים המנוסים שלנו עוסקים בתחום זה כבר פרקי זמן ארוכים ולכן הם מכירים את המכשירים השונים על כל הרבדים שלהם. כדי לבחון את המכשיר ולמצוא את התקלה הם בשלב ראשון מנתקים את המכשיר מזרם החשמל ולאחר מכן בודקים ומפרקים את המכשור על פי הצורך. במקרים רבים הם מצלמים גם את נראות ומיקומם של חלפים ספציפיים במכשיר. כולל צילום של החיבורים של כל אחד מהם וגם במהלך הפירוק, כדי שיוכלו בתום התהליך לחבר את כל החלפים הגדולים והקטנים כהלכה וכך המכשיר יוכל לפעול כמו בעבר.

טרם ההחלפה או תיקון כרטיס אלקטרוני להליכון, אנשי הצוות שלנו בודקים את המסבים, הרצועות, המנוע והפעילות של המערכת המכנית ורק לאחר מכן מבצעים החלפה של הכרטיס הבעייתי.

טיפול מקצועי בכל סוגי ההליכונים

יבואנים רבים מייבאים ארצה מכשירי כושר שונים, רובם פועלים בשיטות דומות אך לא כולם עובדים באופן זהה. לכן אנו פיתחנו עם השנים ידע וניסיון רב לעבוד עם כל אחד מהמכשירים הללו. 

בשלב הראשון אנו משוחחים עם הלקוח כדי להבין את מאפייני התקלה וזאת כדי להיות ערוכים לכל תרחיש. בהתאם למידע זה, אנו דואגים שיהיה ברכב כמה וכמה חלפים קונקרטיים כיוון שקיימת סבירות שיהיה צורך באחד מהם כדי להחזיר המכשיר לעבודה תקינה.

בכל אחד מרכבי השירות שלנו קיימים מלאי של החלפים אשר בדרך כלל מתקלקלים ולכן ברוב המקרים לאחר בדיקת המוצר, אנחנו מסוגלים לפתור ללקוח את הבעיה, תוך שימוש באחד מהחלפים הנמצאים ברכב.

תקלות בהליכונים

יש מקרים שבהם ההליכון אינו פעיל כיוון שאחת הרצועות נקרעה ולכן אנו מחליפים את רצועות המסוע וכך המכשיר שמיש, או מחליפים מסבים אם הם נשחקו. כך גם לגבי בולמי הזעזועים שאיבדו את היכולות שלהם עם הזמן. קורה גם שהמנוע התקלקל ולכן יש להעביר אותו לבית מלאכה לצורך ליפוף מנוע.

בכל תקלה לאחד ממכשירי הכושר שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר בטופס צור קשר או להתקשר אלינו למספר 0528084333 ונשמח לסייע לכם טלפונית או להגיע אליכם כדי לבדוק את המכשיר ולתקן אותו בהקדם.

כרטיס אלקטרוני להליכון
כרטיס אלקטרוני להליכון
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן