טרדמיל תיקון הליכונים

הליכון נתקע – הסיבות והדרך לפתור את המצב

ממש לא נעים לעלות על ההליכון בציפייה לעוד אימון שורף קלוריות ומחזק שרירים ולגלות שהוא פשוט תקוע ואינו מסוגל לעבוד. ישנן מספר סיבות שעלולות לגרום למצב הזה וחשוב מאוד שתכירו אותן. כאשר הליכון נתקע גם חשוב לדעת כיצד לפעול ועל כך נדבר בשורות הקצרות שלפניכם.

מאילו סיבות הליכון נתקע?

כל הליכון בנוי מחלקים מכאניים וחשמליים רבים, כאשר לעיתים מספיק ליקוי קטן באחד מהם על מנת שההליכון יתקע ויפסיק לעבוד לגמרי. ניתן לציין כמה סיבות שבגללן הליכון נתקע:

  • תקלה E1בהליכון – כאשר תקלה זו מופיעה לכם על צג ההליכון, הדבר יכול להעיד על מספר ליקויים שחלק מהם עלולים לתקוע את ההליכון שלכם. היא יכולה להופיע כאשר הרצועה התקפלה ותקועה בתוך המנוע, כאשר קיימת בעיה בחיישן המהירות ועוד. במקרה זה האחרון המכשיר מאבד את היכולת לבקר את מהירות הרצועה ולכן הוא מפסיק את עבודתו ונתקע, מבחינה בטיחותית.
  • המנוע התחמם – לעיתים הליכון נתקע עקב התחממות יתר של המנוע. זה יכול לקרות כאשר רצים על ההליכון זמן רב, במידה ומדובר בהליכון ישן יחסית וגם אם כל המשפחה מתאמנת על ההליכון באותו היום, כך שהמנוע מתחמם ומתעייף.
  • קצר – זוהי עוד סיבה שכיחה שעלולה לתקוע את ההליכון שלכם. הקצר עשוי להיות במנוע, אך גם בעיות במסך השליטה והבקרה עלולות לגרום לקצר שתוקע את ההליכון.

מעבר לזאת, כדאי לשים לב שלא נשפכו מים על ההליכון (למשל בעת שטיפה הרצפה או בזמן ריצה כאשר שותים), שכן לעיתים נוכחות מים גורמת באופן מיידי לכיבוי ההליכון עד לייבוש, לשם הגנה על המכשיר עצמו וגם על מי שמתאמן עליו.

מה עושים כאשר הליכון נתקע?

רגע לפני שאתם מזמינים שירות עבור תיקון הליכון יורק או של כל מותג אחר שיש ברשותכם, חשוב שתדעו שלעיתים ההליכון יכול לחזור לפעילות מלאה גם ללא התערבות מקצועית כלשהי. כל שעליכם לעשות הוא לכבות את ההליכון (אם הוא פועל), לנתק אותו מהחשמל ולהמתין 15 דקות לפחות. לאחר מכן חברו את ההליכון בזהירות לחשמל. אם הוא עובד, אל תעלו עליו עדיין, תנו לו לעבוד במהירות נמוכה במשך מספר דקות ואם הוא לא נתקע, הרווחתם!

אם בכל זאת ההליכון תקוע או שהוא בכלל לא נדלק מלכתחילה, יש להזמין טכנאי הליכונים מקצועי. כאשר הוא יגיע הוא יבצע מספר פעולות:

  • איתור התקלה – טכנאי מקצועי ומנוסה יסקור את כל מערכות ההליכון, יגלה במהירות מהי התקלה שגרמה להליכון להיתקע וגם ידע כיצד לתקן אותה בצורה מהירה ומשתלמת עבורכם. פעמים רבות מתגלה במהלך האבחון כי ישנם גם חלקים נוספים בהליכון שכבר לא פועלים כמו פעם וגם בהם הוא יוכל לטפל במקום, על מנת שלא יגרמו להליכון להיתקע בעתיד.
  • תחזוקה – הליכון נתקע פעמים רבות עקב תחזוקה שאינה נכונה, כגון אי שימון וכיוונון הרצועה, מה שגורם למנוע להתחמם ולעיתים לרצועה להתקפל ולתקוע את כל המכשיר. על מנת למנוע זאת, איש מקצוע רציני יבצע בסוף התיקון גם פעולות תחזוקה להליכון, כך שהוא יהיה מוכן ומזומן עבורכם לאימונים הבאים.

הליכון נתקע? פנו אלינו לטרדמיל

כאשר הליכון נתקע, מתחיל להשמיע רעשים או להוציא ריחות, חשוב לפנות אל טכנאים מקצועיים ומנוסים, כאלה שמתמחים בהליכונים מכל המותגים, מחזיקים את חלקי החילוף הטובים ביותר ושיכולים לבצע את כל התיקונים בבית הלקוח, מבלי שיעלה הצורך לשלוח את ההליכון למעבדה. זה בדיוק מה שתקבלו אם תצלצלו אל חברת טרדמיל. שימרו את המספר שלנו ונשמח לתת לכם שירות ולהחזיר אתכם לשגרת האימונים שלכם.

 

Picture of טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: