טרדמיל תיקון הליכונים

פעילות גופנית בבית על גבי הליכון – למה זה כדאי?

פעילות גופנית מאוד פופולארית היא הליכה וריצה. ניתן לבצע אותה בכל מקום – בחוץ, במכון הכושר ולמעשה גם בבית, במידה ורוכשים הליכון. בשורות הקרובות נענה לכם על השאלה שמעניינת רבים – האם כדאי לבצע פעילות גופנית בבית על גבי הליכון או דווקא במקומות אחרים.

פעילות גופנית בבית לעומת חדר כושר

מי שיסנגר על חדרי הכושר מבחינת אימון, יגיד ששם ניתן למצוא את ההליכונים המתקדמים ביותר, שגם עוברים כל הזמן תחזוקה על ידי טכנאי הליכונים , ושמאחר ומשלמים על המנוי, הדבר נותן מוטיבציה להגיע ולהתאמן על מנת להצדיק את הכסף. אך האמת היא שתוכלו לרכוש הליכון ברמה גבוהה גם עבור אימון ביתי, שכן בימינו המגוון רחב ומאפשר התאמה לכל תקציב. כיום גם אין שום סיבה שרק בגלל שאתם מעדיפים לבצע פעילות גופנית בבית שגרת האימונים שלכם תיפגע במקרה של תקלה, מאחר וניתן להזמין שירות עבור תיקון הליכון יורק או של כל דגם אחר עד הבית ויגיעו אליכם במהירות.

כמו כן, העובדה שמשלמים על השירות בחדר הכושר ממש אינה מהווה ערובה להתמדה –להיפך, דווקא כאשר הזמן על ההליכון בחדר הכושר מוגבל, הדבר מחבל בהנאה, בספונטניות ובאימון כולו, מה שבהחלט עשוי לגרום לנטישה. בבית מתאמנים על ההליכון מתי וכמה שרק רוצים, עם המוזיקה האהובה, ללא פרצופים חמוצים מהצד שמחכים שתסיימו.

אימון על הליכון בבית לעומת הליכה וריצה מחוץ לבית

מתאמנים רבים שואלים את עצמם בשביל מה לבזבז כסף על רכישת הליכון ביתי, לתחזק אותו ולהתמודד מידי פעם עם תקלות שונות דוגמת תקלה E1 בהליכון ואחרות שמחייבות הזמנת שירותי תיקון, כאשר כל מה שיש לעשות זה לנעול נעליים, לשים אוזניות ולצאת החוצה להליכה או ריצה? ובכן, זה נכון שהדבר יכול לחסוך בכסף, אך חשוב להכיר גם את החסרונות של העניין לעומת פעילות גופנית בבית:

  • סכנות שאורבות בחוץ – מי שרץ בחוץ מסכן את עצמו בשל דריכה על אבנים שיכולות לגרום לנזק לקרסול, בורות שיכולים להיות במדרכה ולגרום לנפילות, מכוניות שנוהגות בפראות ועשויות לפגוע בו בחציית הכביש, כלבים שנלחצים ועשויים לנשוך כאשר עוברים על פניהם בריצה ועוד. בבית אין סכנות שכאלה.
  • לא תמיד זה נעים – ימי הקיץ החמים עם השמש הלוהטת והלחות הגבוהה יכולים להפוך כל אימון ריצה או הליכה בחוץ לקשה ובלתי נסבל וכך גם ימי חורף גשומים וסוערים עם רוחות חזקות שמקשות על הריצה. בבית אתם לא תלויים במזג האוויר בכלל.
  • פגיעה במפרקים – ריצה על גבי האספלט בחוץ ממש אינה עוזרת למפרקים שלכם ועלולה לפגוע בכם. פעילות גופנית בבית על גבי הליכון לעומת זאת שומרת על כל המפרקים שלכם, הקרסוליים, הברכיים ואפילו הגב, שכן ההליכונים של ימינו מצוידים בבולמי זעזועים מיוחדים.

פעילות גופנית בבית – כמה דגשים חשובים:

לפני שתתחילו לבצע פעילות גופנית בבית על הליכון באופן קבוע, חשוב כי תקפידו על כמה דגשים חשובים:

  • הגיעו לרופא שלכם ובקשו הפנייה לבדיקת מאמץ על מנת שתהיו מודעים למצבכם הבריאותי והמאמצים המותרים לכם.
  • במידה והכל תקין, דאגו לרכוש הליכון שמתאים לכם, כזה שכולל גם את כל הפיצ'רים החדשים שקיימים כיום, כגון חיבור לאנדרואיד, מה שיעזור לכם לעמוד ביעדים ולראות את ההתקדמות שלכם.
  • דאגו לברר גם לצרכי התחזוקה של ההליכון, כך שהוא יוכל לשמש אתכם כמה שיותר שנים בצורה תקינה.

ודבר אחרון – שימרו לעצמכם את מספר הטלפון של חברת טרדמיל, שמספקת שירות תיקון הליכונים עד הבית, בזמינות מהירה ובפריסה ארצית נרחבת. פעילות גופנית בבית הופכת להרבה יותר נוחה בעזרתנו, כפי שיעידו אינספור לקוחות מרוצים שלנו.

טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: