טרדמיל תיקון הליכונים

כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן

כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן

בוודאי גם אתם שמעתם לא אחת את המשפט שאומר שממש לא כדאי להתאמן כל יום כי זה פוגע בגוף. ובכן, יש משהו נכון באותו משפט אך הוא גם יכול להטעות מעט, שכן הדבר תלוי בכל מיני גורמים שכדאי שתכירו. בשורות הקרובות נענה עבורכם על השאלה כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן, אך נדגיש כי בכל מקרה לא מומלץ לבצע פעילות ספורטיבית מבלי להיוועץ ראשית כל ברופא המשפחה ולערוך בדיקות גופניות שנדרשות בהתאם לגיל והמצב הרפואי שלכם.

כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן – אימוני כוח

התשובה לשאלה כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן צריכה להבדיל בין אימוני כוח לאימונים אירוביים. אימוני כוח בחדר כושר, כאלו שקשורים להרמת משקלים ומיועדים לחזק, לחטב ולעיתים גם להגדיל את הנפח של שרירי הגוף, הפכו למאוד פופולאריים ואפילו ממכרים. כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן בחדר כושר בכל הקשור לאימונים מהסוג הזה? ובכן, בעת אימון שבו קיימת התנגדות משקלית, רקמת השריר עובדת מאוד קשה ולמעשה נפגעת תוך כדי הפעילות. היא בונה את עצמה באמצעות חלבונים שמגיעים אלינו מהתזונה וזאת בזמן מנוחה. מכאן ההמלצה היא שלא להתאמן כל יום אלא לרווח מעט את האימונים, כמו יום כן ויום לא ויום אחד מנוחה מלאה מהרמת משקולות. אם תוכנית האימון שלכם כוללת עבודה על קבוצות שרירים נפרדות בכל אימון, הרי שאין מניעה גם להתאמן 5 פעמים בשבוע.

כמה פעמים מומלץ להתאמן בשבוע אימונים אירוביים?

סוג נוסף של אימונים הוא כזה הקשור לסיבולת לב ריאה ובמילים אחרות – אימונים אירוביים.

בקטגוריה זו ניתן למנות לא מעט פעילויות, כגון הליכה או ריצה על גבי הליכון, ספינינג, סטפרים, אליפטיקלים ועוד. כמה פעמים מומלץ להתאמן בשבוע באימונים כאלה? התשובה תלויה בשני גורמים עיקריים – נקודת הפתיחה שלכם והיעד אליו אתם מעוניינים להגיע. אם נקודת הפתיחה שלכם "חלשה", כלומר, רק עכשיו התחלתם להתאמן, כדאי מאוד שתתחילו עם עצימות נמוכה של פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע ותעלו בהדרגה.

כמה פעמים בשבוע צריך להתאמן כדי לרזות ולהשתפר ביכולות שלכם לאחר מספר שבועות מנקודת הפתיחה? ובכן, אפשר להתאמן 6 פעמים בשבוע ולשמור על יום מנוחה אחד אם הפעילות האירובית שלכם אינה מאוד ארוכה ומאומצת, כגון הליכה יומית של 30 דקות בממוצע. אם אתם כבר מגיעים למצב שאתם רצים וגומעים לא מעט קילומטרים ומגבירים את המהירות, כדאי מאוד לשמור על שגרת אימונים של יום כן ויום לא.

קיימת גם אפשרות נוספת שחשוב שתכירו לגבי השאלה כמה פעמים להתאמן בשבוע – ניתן להתאמן 3 ימים (יום כן יום לא) של אימוני כוח, 3 ימים (יום כן יום לא) של אימונים אירוביים ויום אחד מנוחה. חשוב מאוד לציין כי יום המנוחה אינו אמור להיות דווקא רביצה במיטה, אלא אפשר בהחלט לבצע פעילות איטית ומשחררת של הליכה או סתם לנקות את הבית, שזו גם פעילות גופנית בסופו של דבר.

 

כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן – כך תוכלו להתמיד

ידיעת התשובה לשאלה כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן לא באמת תעזור לכם, אם שבוע אחד תבצעו את האימונים בתדירות המומלצת ובשבוע שלאחר מכן לא תתאמנו בכלל. חשוב מאוד כי תתמידו בפעילות, בין אם מדובר באימוני משקולות ובין אם בפעילות אירובית של הליכה או ריצה על גבי הליכון בבית. על מנת להבטיח את התמדתכם, דאגו שתמיד יהיה לכם מספר טלפון של טכנאי הליכונים מקצועי כמו זה של חברת טרדמיל. אנחנו מציעים לכם שירות של טכנאי הליכונים חיפה, ירושלים, תל אביב, באר שבע ובכל עיר אחרת בארץ.

תוכלו לפנות אלינו בכל סוג של תקלה שצצה, למשל תקלה E1 בהליכון (תקלה חשמלית שיכולה להיות די מורכבת) ואין זה משנה אם מדובר על תיקון הליכון יורק או של כל מותג אחר. אנחנו נוכל להגיע אליכם במהירות, לתקן את ההליכון שלכם ואף לייעץ לכם לגבי התחזוקה שוטפת שלו, כך שרצף האימונים שלכם לא יפגע. כעת כשאתם יודעים כמה פעמים בשבוע צריך להתאמן ואיך לשמור על ההליכון שלכם, אנחנו בטוחים שתיכנסו לכושר ואף תישמרו עליו מעתה והלאה.

Picture of טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה
עוד בנושא: