טרדמיל תיקון הליכונים

מגנט ביטחון להליכון

מגנט ביטחון להליכון

בחירת הליכון עשויה להיות מבלבלת ביותר, שכן בימינו ניתן למצוא מגוון סוגים של הליכונים שמיוצרים על ידי יצרנים שונים. יחד עם זאת, על ידי התמקדות במרכיבים החשובים שצריכים לאפיין הליכון איכותי, ניתן להפחית את הבלבול ולבצע בחירה נכונה. מגנט ביטחון להליכון הוא חלק בטיחותי וחשוב בשמירה על בטחון של המשתמש ולכן מומלץ לוודא שההליכון שאתם מעוניינים בו או שקיים אצלכם מכיל אותו וכמובן להשתמש בו. 

הליכון איכותי יאפשר למתאמנים ליהנות ממכשיר אירובי בטיחותי ועמיד, כך שהם יוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של ביצוע הפעילות האירובית – שהיא הליכה או ריצה. 

מגנט ביטחון להליכון

פרמטרים שחשוב לבחון לפני שרוכשים הליכון לחדר כושר או לאימונים ביתיים

בין מגוון הפרמטרים שחשוב לבחון כאשר בוחרים הליכון, יש להתייחס למנוע של ההליכון ולבחור בהליכון עם מנוע חזק. כמו כן, יש לבדוק את מערכת ההנעה ולוודא שהתנועה חלקה (הדבר ישמור על ההליכון מפני שחיקה מהירה). נוסף על כך, יש לוודא שקיימים בהליכון מספיק בולמי זעזועים (לכל הפחות 8 בולמי זעזועים) וחשוב לבחון את המסגרת של ההליכון, כאשר כדאי שהמסגרת תהיה עשויה מאלומיניום, שכן חומר זה הינו חזק וניחן בעמידות מפני חלודה. 

נוסף על כך, יש להתחשב באורך הרצועה של משטח הריצה, ברוחב של רצועת משטח הריצה ובשיפוע. לצד כל הפרמטרים הללו חשוב מאוד לוודא שקיים מגנט ביטחון להליכון.

 

חשיבותו של מגנט להליכון

שימוש בהליכון יכול לסייע מאוד למתאמן – גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה נפשית, אך לצד היתרונות הרבים של ביצוע הפעילות הגופנית, חשוב מאוד לוודא שקיים מגנט להליכון (נקרא גם מפסק ביטחון). 

מגנט ביטחון להליכון נמצא בחלק הקדמי של לוח הבקרה וברוב המקרים הוא יהיה בצבע אדום. המפסק מתחבר לחולצה או למכנסיים של המתאמן באמצעות שרוך והוא מאפשר למתאמן להפסיק את העבודה באופן מידי. 

חשוב מאוד לרכוש הליכונים שמכילים מגנט ביטחון גם כאשר מדובר על הליכון שמיועד לחדרי כושר וגם אם מדובר על הליכון שמיועד לשימוש בבית. 

 

אימון ללא מפסק ביטחון תקין מסכן את המתאמן

במקרה שמגנט להליכון בחדר הכושר תקול או במקרה שמגנט ביטחון להליכון הביתי תקול, חשוב מאוד להזמין טכנאי מקצועי שמתמחה בתהליך תיקון הליכונים וצבר ניסיון נרחב בתיקון סוג ההליכון הקיים. 

טכנאי הליכון מיומן ומנוסה יגיע במהירות אל חדר הכושר או הבית של הלקוח ויבצע את התיקון בצורה יעילה שתאפשר למשתמשים לחזור ולהתאמן. 

יש להדגיש: מפסק הביטחון – כשמו, מסייע למתאמן לשמור על הבטיחות, ובמידה שהמתאמן רץ או הולך על ההליכון כאשר מגנט להליכון תקול, הוא לא יוכל לעצור את פעילותו של ההליכון באופן מידי ועל ידי כך הוא מסכן את עצמו. 

 

"טרמדיל" – מחזירים לכם את הביטחון באימונים

במידה שההליכון שבחדר הכושר שלכם או בביתכם תקול, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – "טרדמיל". החברה שלנו עובדת בכל רחבי הארץ ולאחר שתזמינו מאתנו שירות, נגיע אליכם תוך 36 שעות לכל היותר. 

הטכנאים המקצועיים שעובדים בחברה שלנו צברו ניסיון נרחב בתיקון מגוון דגמים של הליכונים שיוצרו על ידי היצרנים המובילים ויוכלו לבצע את התיקון בצורה יעילה ולאפשר לכם להמשיך להתאמן בבטחה. 

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה או להזמין מאתנו שירות, תוכלו לצור קשר עם טכנאי הליכונים מומלץ באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

טרדמיל - תיקון הליכונים
טרדמיל - תיקון הליכונים

יוני טכנאי הליכונים בעל ניסיון וותק של מעל 20 שנים , מבצע תיקון הליכונים בכל הארץ. מומחה לתיקון הליכונים, הגעת טכנאי לבית הלקוח חלקי חילוף לכל סוגי מכשירי כושר.
שרות עם אחריות מלאה | טכנאי הליכונים מומלץ | תיקון הליכונים במרכז ובכל הארץ | החלפת רצועות בהליכונים | מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים

עיקרי הנושאים בכתבה

עוד בנושא: