מגנט ביטחון להליכון

מחפשים מידע על מגנט ביטחון להליכון? המשיכו לקרוא…

בחירת הליכון עשויה להיות מבלבלת ביותר, שכן בימינו ניתן למצוא מגוון סוגים של הליכונים שמיוצרים על ידי יצרנים שונים. יחד עם זאת, על ידי התמקדות במרכיבים החשובים שצריכים לאפיין הליכון איכותי, ניתן להפחית את הבלבול ולבצע בחירה נכונה. 

הליכון איכותי יאפשר למתאמנים ליהנות ממכשיר אירובי בטיחותי ועמיד, כך שהם יוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של ביצוע הפעילות האירובית – שהיא הליכה או ריצה. 

מגנט ביטחון להליכון

פרמטרים שחשוב לבחון לפני שרוכשים הליכון לחדר כושר או לאימונים ביתיים

בין מגוון הפרמטרים שחשוב לבחון כאשר בוחרים הליכון, יש להתייחס למנוע של ההליכון ולבחור בהליכון עם מנוע חזק. כמו כן, יש לבדוק את מערכת ההנעה ולוודא שהתנועה חלקה (הדבר ישמור על ההליכון מפני שחיקה מהירה). נוסף על כך, יש לוודא שקיימים בהליכון מספיק בולמי זעזועים (לכל הפחות 8 בולמי זעזועים) וחשוב לבחון את המסגרת של ההליכון, כאשר כדאי שהמסגרת תהיה עשויה מאלומיניום, שכן חומר זה הינו חזק וניחן בעמידות מפני חלודה. 

נוסף על כך, יש להתחשב באורך הרצועה של משטח הריצה, ברוחב של רצועת משטח הריצה ובשיפוע. לצד כל הפרמטרים הללו חשוב מאוד לוודא שיש להליכון מגנט ביטחון.

חשיבותו של מגנט הביטחון בהליכונים

שימוש בהליכון יכול לסייע מאוד למתאמן – גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה נפשית, אך לצד היתרונות הרבים של ביצוע הפעילות הגופנית, חשוב מאוד לוודא שיש להליכון מגנט ביטחון (נקרא גם מפסק ביטחון). 

מגנט הביטחון נמצא בחלק הקדמי של לוח הבקרה וברוב המקרים הוא יהיה בצבע אדום. המפסק מתחבר לחולצה או למכנסיים של המתאמן באמצעות שרוך והוא מאפשר למתאמן להפסיק את העבודה באופן מידי. 

חשוב מאוד לרכוש הליכונים שמכילים מגנט ביטחון גם כאשר מדובר על הליכון שמיועד לחדרי כושר וגם אם מדובר על הליכון שמיועד לשימוש בבית. 

אימון ללא מפסק ביטחון תקין מסכן את המתאמן

במקרה שמגנט הביטחון של ההליכון בחדר הכושר תקול או במקרה שמגנט הביטחון של ההליכון הביתי תקול, חשוב מאוד להזמין טכנאי מקצועי שמתמחה בתיקון הליכונים וצבר ניסיון נרחב בתיקון סוג ההליכון הקיים. 

טכנאי מיומן ומנוסה יגיע במהירות אל חדר הכושר או הבית של הלקוח ויבצע את התיקון בצורה יעילה שתאפשר למשתמשים לחזור ולהתאמן. 

יש להדגיש: מפסק הביטחון – כשמו, מסייע למתאמן לשמור על הבטיחות, ובמידה שהמתאמן רץ או הולך על ההליכון כאשר מגנט הביטחון תקול, הוא לא יוכל לעצור את פעילותו של ההליכון באופן מידי ועל ידי כך הוא מסכן את עצמו. 

"טרמדיל" – מחזירים לכם את הביטחון באימונים

במידה שההליכון שבחדר הכושר שלכם או בביתכם תקול, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – "טרדמיל". החברה שלנו עובדת בכל רחבי הארץ ולאחר שתזמינו מאתנו שירות, נגיע אליכם תוך 36 שעות לכל היותר. 

הטכנאים המקצועיים שעובדים בחברה שלנו צברו ניסיון נרחב בתיקון מגוון דגמים של הליכונים שיוצרו על ידי היצרנים המובילים ויוכלו לבצע את התיקון בצורה יעילה ולאפשר לכם להמשיך להתאמן בבטחה. 

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה או להזמין מאתנו שירות, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

מגנט ביטחון להליכון
סגירת תפריט
Made with
GS ❤
דילוג לתוכן